شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 22

27,046 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك شقة 89م دور تاني بروف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين + روف 39م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    62م دور أول… مساحة عملية ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وأفضل سعر بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م أمام سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 89 م ولاجون طبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وقرارك الصح اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 82 م وخدمات فندقية

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98متر غرفتين بمساحة مريحة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م + جاردن 23م… بيتك وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 117 م بأقوى فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 61متر غرفة نوم بتصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م غرفتين… كل حاجة أقرب ليك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نسيم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    احجز غرفتين 89 م مع أكوا بارك للأطفال

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٣١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 81متر غرفة نوم بإطلالة شارع مميزة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر غرفتين دور أرضي بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك 117م غرفتين… عنوان للرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر بإطلالة حمام سباحة بالدور الثاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة