شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 28

27,054 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه دابل فيو بنص سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العصافرة "ثاني نمرة من البحر"

    Elite Groupe logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر غرفتين بسعر مميز استلام 2026

    S signature logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن علي طريق السويس دايركت بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن ف الجولدن سكوير بخصم الكاش 40%

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب دقايق من سيتي سنتر ألماظه بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بالتقسيط علي 10 سنين | تطل علي حمام سباحة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بـ B12 مدينتي أمام الكرافت زون مباشرة

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري في البوسكو

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه80م في مشروع جاهز ساكن دابل فيو في تاج سيتي

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لورا إيست فيلد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٤٬٢٨٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثامن,المجاورة الاولي,طريق الشروق

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مباشرة علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بموقع مميز في city gate

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلد جاهزه للاستلام-الداون تاون

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقه بجاردن للبيع – 2Bed+G | تصميم Nova**

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 120م جانبية منطقة و

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م جنب البوابة والخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م ببلكونة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في ايزولا شيراتون

    The Way logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة