شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 21

27,045 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 77متر غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفة 53 م بموقع حيوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م دور أول… تصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م بحديقة خاصة.

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • ريتش هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بالقرب من شاطئ الكمارية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر غرفتين بإطلالة شارع مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في الموج 53م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 65متر غرفة نوم بموقع حيوي في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77متر غرفة بإطلالة حمام سباحة بتريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65متر غرفة بإطلالة شارع وتشطيب عصري

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    53م أرضي بجاردن… خصوصية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م مع حمامات سباحة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة 96متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م بخدمات فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر غرفتين دور أول بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور أرضي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بجوار نيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م ولاجون بين كل المباني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م غرفتين… أسلوب حياة راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 91 م بالقرب من الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م قرب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وحمام سباحة خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة