شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 25

27,054 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بإطلالة مميزة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بموقع مميز أمام سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بالقرب من أهم معالم الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م الدور التاني باطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين بتصميم حديث ومساحة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117متر غرفتين بمساحة واسعة وإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    وحدة 89متر غرفتين بتشطيب فاخر وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بإطلالات مفتوحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    امتلك شقة 63م باطلالة سياحية جذابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 66م باطلالة علي الممشي السياحي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53متر بحديقة خاصة 23متر في موقع راقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 40م… أجواء منتجع بإطلالة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117متر غرفتين مناسبة للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    41م… مساحة عملية في موقع استثنائي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م غرفتين دور رابع في الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في راحتك... 75م في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م مع إطلالة نابضة بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 48م على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 105م بغرفتين في ارقي المناطق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    تيتانك اكوا بارك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 100م بغرفتين + جاردن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بحديقة خاصة ومساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين وحديقة خاصة بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82متر غرفتين بحديقة خاصة 23متر في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بالقرب من أهم معالم الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    وحدة 62متر غرفة نوم مناسبة للسكن والاستثمار

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٥٬٧٨٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة