شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 36

11,230 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م للبيع في مدينة نور الذكية | فيو وايد جاردن

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى افضل لوكيشن في اكتوبر الجديده بمقدم 10%

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نيو اكتوبر سيتي كومباوندز, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٢٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فيو لاند سكيب واسع استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية باعلى عائد استثمارى تحت ادارة Hilton

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإسكان الشباب – فيو جاردن مميز امام البنفسج 6

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    اسكان الشباب الجنوبي, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٦٬٤٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اسثتمر الان بجوار اكبر مطورين Hyde Park بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم هيلز التجمع Palm Hills

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٥٧٠ جنيه

    ستوديوPrivadoمدينتي استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٩٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B12 مدينتي مقدم وأقساط استلام فوري وبحري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في مدينتي – B8 – مجموعة 86 - 46 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 دور رابع 78متر اول سكن شرقي

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م بدون اوفر

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز ما قبل التعويم

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام فوري لاندسكيب فيو مع التقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 82م حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك – جراند بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه استوديو ارضي استلام فوري متشطب فيو مميز

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعرلسرعه البيع استوديو متشطب استلام فور

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م قرب المطار وفندق كيمبنسكي فرصة أخيرة

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع راقي جدا في الهضبه. الغردقه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 82 مترًا ، بمقدم 4,491,850 للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع في مدينتي – مجموعة 121

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره : شقه لوكشن مميز في هايد بارك التجمع !!

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٧٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة