شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 6

16,303 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بأفضل سعر ريسيل برايم لوكيشن ف كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بموقع و فيو مميز

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 130م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Hefnawy Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أبراج زد أمام أتريو وكارما كاى

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • أو ناين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أو ناين من ميقات للتطوير العقاري

    1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن نص تشطيب في تيراس استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٨٦٬٣٥٢ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٩٨٬٤٢٧ جنيه

    شقه غرفتين بجاردن للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وسعر لشقة ريسيل برايم فيو كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 3 غرف في كلوب بارك مقدم 2.9 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز ف الشيخ زايد بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لايقارن فى ويستاون بيفرلى هيلز

    plan-B logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وهايد بارك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية جنب خيرزمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية فيها غاز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع داخل نيوم أكتوبر – مرحلة بوليفارد

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند نيوم أكتوبر – مرحلة ستانلي

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس متشطبة بالكامل بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب جديد مفروشة بالكامل فيو مميز

    متصدر

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م جانبية علي شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب وجاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • طبيعة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٢٣٬٧١٢ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة