شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 5

16,303 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري 3 غرف في 6 اكتوبر بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل - تشطيب هاي اند - جاردن 195 متر

    Full House West logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فورى فى اويست و تقسيط على ٩ سنين

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 150م استلام فوري بفيومميز الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 2 شقة 67م في الحي ال 12 مجاورة 5 – 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • جي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في الشيخ زايد فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في فيلدج ويست في الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك \ فاى \ ريسيل \ شقة 2 نوم \ استلام فورى

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر بسعر الطرح من هايد بارك في قلب 6 أكتوبر

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم + 3 حمامات للبيع فى اى سيتى اكتوبر

    TREX logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات جاهزة للسكن

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري ف بلس جيت جاهزه للسكن الفوري م المالك

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه 3 غرف نوم للبيع فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم للبيع اقساط تصل 9 سنوات فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف الشيخ زايدبالمطبخ والتيكيفات جاهزه لسكن فوري

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باعلي نسبه تميز ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك شقه ف زايد ديونز جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١١٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 87م سوبر لوكس في الحي الأول

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في أبراج زيد الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٦٬٥٠١ جنيه

    ستوديو للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة أستلام شهور بالتقسيط Sheikh Zayed

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • زايد لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة