شقق 167 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 4

16,303 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 138م بجاردن 93م فيو مباشر علي الاهرامات

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم للبيع في زد ويست بإطلالة مميزة

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة إستلام قريب فى كارمل بجانب بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 142م للبيع استلام فوري بتقسيط 8سنين

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب كامل فى كمبوند بيفرلى هيلز

    Full House West logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م 3 غرف بسعر مميز مقدم 5% وقسط حتى 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كارميل سودك في زايد الجديدة،استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه في زايد كارميل سوديك استلام قريب تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ويستاون بيفرلي هيلز برايم لوكيشن

    plan-B logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام سعرها اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطابخ في أبراج زيد علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٩٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 125م بفيو ع اللاندسكيب (بأقل سعرالان

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند O West امام دريم بارك

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي استلام فوري في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة في 6 اكتوبر في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري بأقل مقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة باقل من سعر الشركة لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • ايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة