بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 46

28,852 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع516م استلام فوري متشطبه ف كيندا بالتقسيط

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو اورو- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٩٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف للبيع في كمبوند ذا كراون من بالم هيلز

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 568 م للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٤٥٬٦٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 - 6 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠١٬٥١٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز لاندسكيب فى افضل مراحل سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز! بسعر أقل من سعر السوق، إطلالة بانورامية

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٩٩ متر مربع

    ٦٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلك في ازها السخنة متاحة الان

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | فيلا | بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • سنترال بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١١٦٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا,سنترال بارك

    3 - 5 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 10% مقدم فيو بحر مرسى باغوش 5 غرف متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فيو لاجون وواجهة شمالية

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول تشطيب كامل + تكييفات في June by Sodic

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٣٧ متر مربع

    ٥٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة على الساحل الشمالي بخصم 44%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • تلال سول

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,تلال العلمين

    3 - 4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المميزة 3غرف مقدم5% على 8سنين_ اوجامي

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو خيالي فيلا 330م اقساط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سول | بحري | سعر مميز قريب من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٠٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + كابن في بلايا | على لاجون كبيرة مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بيل في | أقل مقدم | إعادة بيع بسعر لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سعادة الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مباشرة على اللاجون في سول إعمار |

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٩١٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل علي حدائق و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب - بسعر أقل من سعر السوق - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة