بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 39

28,871 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع متميز للبيع في بالم هيل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند حدائق السليمانية متشطب 6غرف

    Element logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في بالم هيلز جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - تشطيب بسيط - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • ڤيلات جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو لافيستا علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في جوهره الشروق فيو مفتوح وجاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    جوهرة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة ف @سوما باي 5% مقدم استلام قريب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف سوما باي 5% مقدم واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدز فيلاز في بيل في من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كلاسيك مميز مع لوكيشن مميز خصوصيه كامله

    All 90 logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحديقة خاصة للبيع ف كمبوند طيبة التجمع

    Property Network logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة أول صف بحر 10% مقدم علي 9 سنين لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Treasure Real estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة تطل علي حمام سباحة في فيرجينيا بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    فيرجينيا بيتش, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فاخره بحمام سباحه للبيع في قطاميه ديونز

    Fortune Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله للبيع في كمبوند اسوار

    Fortune Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ميفيدا، 3 غرف نوم + غرفة للمربية

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - طابقين مرتفعين (نمط علوي) - إطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٣٢٦٬٠٥٠ جنيه

    فيلا في ذا ميد بافضل سعر في راس الحكمه مع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٧٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في إيتابا – الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٧٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٧٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان مستقلتان مع حمام سباحة في هاسيندا باى 6 غرف

    Do estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٨٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا متشطبة فوري فيو لاندسكيب بخصم كبير للكاش

    متصدر

    Impact Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة على الجولف الرئيسى تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • باين لينز في كمبوند هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 4 غرفة