بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 36

28,902 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع بالقطامية ريزيدنس

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في مدينتي VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي البحر فيلا صف ثاني للبيع في سي شيل الساحل

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى ميفيدا استلام فوري فيو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 470 مميزة في ماونتن فيو بخصم 40% بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • كيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Q Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كيو هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 14 مليون فيلا 4 غرف موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة استلام فوري متشطب ب ماونتن فيو 4

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه - للبيع - الربوة الجديده - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسيندا ريد

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا فوري متشطبة برايم لوكيشن ع محور بن زايد

    Impact Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل تكييفات موقع مميز حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر في قطامية هيلز متشطب بالكامل ٦ غرف ماستر مصعد

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم بيتش الساحل الشمالى على البحر

    Osoul Misr logo image

    ماربيلا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن 5 غرف موقع ممتاز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٠٩٬٥٠٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "دور واحد" للبيع في سوان ليك الساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على فيو مفتوح بحرى وحمام السباحة بقسط على 10 سنين

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بيل فيل -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اسوار ريزيدنس الترا مودرن حمام سباحة

    Osoul Misr logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (ملاذ - أمام نادي سموحة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7

    6

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٨٩٬٧٥٣ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع كاملة التشطيب مازارين نيو العلمين

    Gold Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر باقل من سعر الماركت، وبعرض مميز!!

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري فيو مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ازار فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة