بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 26

28,902 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٧١٤٬٧٢٠ جنيه

    فيلا F3 للبيع فى مدينتى باقل مقدم و عقد قديم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٧٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جولف فيو في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة، مكيفات + مسبح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في whyt -Owest موقع متميز

    plan-B logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • فالي فيو 1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Brixton Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا كورنر مع حديقة جميلة فى باتيو5 بالشروق

    Remax 360 logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع فيو مميز في PK1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو تشطيب عالى الجودة خدمات بريميم بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • في ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم اس فيلا للبيع في سراي 239 متر ريسيل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٢٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي وصلت دهشور

    Ammaier for real estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بالكابينة للبيع في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢١٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • كلافيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كلافيل

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند بالم هيلز جولف اكستنشن

    Premium Real estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة في سيتي جيت جارنيت

    Premier Property logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فاخرة 7 غرف | حديقة كبيرة - مرحلة اولي

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فاميلي هاوس بتقسيط 10 سنين مع اقوي مطور

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • جولدن هايتس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٨٢٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,جولدن هايتس 2

    3 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا توين هاوس275م بالقرب من بيفرلى بالتقسيط

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لفيلا بمقدم 5% فقط مع تقسيط يصل ل 10س

    Realm Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون متشطبه ف كمبوند ديجويا بسعر مميز

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً فيلا مستقلة في بالم هيلز التجمع |

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • لاميزون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧٥٬٣٢٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Maison Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاميزون

    4 غرفة