عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 12

17,103 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في ميفيدا متشطبة 3 غرف 39 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر مع حديقة كبيرة استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه 152م استلم فورى ودبل فيو و دور متكرر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة خاصة - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو بحري ع فيو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٢٨٬٢٩٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز - سعر لقطة استلام فوري ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف موقع مميز جاهز للأستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطبة 3 غرف استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر فيلا 260م 3غرف موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بمقدم و اقساط بتاج سيتي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • ميست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٥٨٬٦٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ميست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن اقل من سعر الماركت-موقع مميز

    متصدر

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون كورنر ادفع الان ١٤ مليون استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مارك جاردنز

    3 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو دايركت علي الحديقة شقة 200 متر وجاردن 100 متر

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا - مباشره علي حديقه كبيره - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 182 استلم فورى ودبل فيو

    ERE logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع برايم لوكيشن

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة تاون هاوس في موقع متميز إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى تشطيب كامل فى مكان مميز في الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع فيو دايركت علي الاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • ريفالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٥٬١٧٤ جنيه

    خطة السداد: 70
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفالى

    2 - 3 غرفة