عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 11

17,100 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في ماونتن فيو - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب حديث بالكامل— استلام فوري -موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166م بخصم 50% امام مطار القاهرة

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش في ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بلوكيشن مميز في زيد ايست (محدودة)

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت بارك فيو أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو تشطيب أونر أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد ليك ديستريكت أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بالتقسيط في باتيو أورو الجولدن سكوير | فوري

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد فيو مفتوح تشطيب كامل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • ذا وتر واي شقق الفندقية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٢٬٩٧٦٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا وتر واي شقق الفندقية

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في ميفيدا متشطبة 3 غرف 39 مليون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر مع حديقة كبيرة استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه 152م استلم فورى ودبل فيو و دور متكرر

    ERE logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة خاصة - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالباتيو اورو بحري ع فيو

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • وايت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٩٠٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,وايت ريزدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز - سعر لقطة استلام فوري ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف موقع مميز جاهز للأستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه متشطبة 3 غرف استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر فيلا 260م 3غرف موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بمقدم و اقساط بتاج سيتي

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • بيجونيا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Menassat Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بيجونيا

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن اقل من سعر الماركت-موقع مميز

    متصدر

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون كورنر ادفع الان ١٤ مليون استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ستون بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٦١٬٠٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ستون بارك

    1 - 3 غرفة