شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 18

614 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل باقل سعر في الكمبوند

    Catchers investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-للبيع شقة مفروشة ارضي130م بجاردن85

    YaKan Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل مع تكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | ١٤٠م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر رائعة 2 غرفة نوم الترا لوكس

    Cairo Gate Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشة و متشطبة سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس مفروش للبيع في بورتو نيو كايرو | ١٤٣م

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • نوراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٢٥٬٧٠١ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نوراي

    2 غرفة

  • 23

    شقة

    ١٣٬٦٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع باقل سعر في التجمع بقسط 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كاملة التشطيب في النخيل - التجمع الأول

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م لقطة اول سكن بالفرش والاجهزة مجموعة 112

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جدًا دور أرضي تطل مباشرةً على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش و الاجهزة والتكييفات

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٢١٬٩٦٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    2 غرفة

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فوري في امواردا متشطبة USL بالفرش

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل استلام فورى فى

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحسن فرش وتشطيب للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيليدج جيت متشطبه , 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٨٥٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند واتر واي 1 – موقع مميز في قلب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة - التشطيب سوبر لوكس- الاستلام فوري

    Selective logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاجهزة في ليك فيو 1 باقل من ماركت فموقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بسعر معقول للبيع في هايد بارك

    Experts Home logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا غرفتين نوم تشطيب كامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…