شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 97

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كورنراستلام فوري ف بالم هيلز التجمع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٦٢٢٬٤٧٠ جنيه

    لوفت بمقدم وأقساط في أفضل مرحلة في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بينتهاوس 300م + 80م روف للبيع | إيستاون Sodic

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بمقدم وتكملة اقساط في سوان ليك

    4C Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك ٣ غرف بجانب ميفيدا و هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | سوديك إيستاون | القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في جولدن سكوير في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة بالتقسيط فى الجولدن سكوير امام ميڤيدا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه فلات والوحيده بتراس بحري 4 غرف كورنر

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة في سوديك

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع في VGK | التجمع الخامس | نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحيرات بأقل مقدم واقساط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة | جاهزة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 289م متشطبة بالكامل بموقع مميز في ميفيدا

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٧٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بفيو مفتوح في ميفيدا (مرحلة الأفينوز)

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام 2027 برايم لوكيشن في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في الباتيو اورو لافيستا بمطبخ و تكييفات

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فورى | بأقل سعر | إطلاله على البول

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا البوليفارد 2 نوم علي فيو بول

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بجوار هايد بارك بالتجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: دوبلكس بحديقة "جاهز للاستلام" في زيد إيست

    SKEEP logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:شقة فاخرة بحديقة خاصة واسعة في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في Lake View Residence 1

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة في إيستاون سوديك (علي البارك)

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سكاي كوندوز

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع