شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 96

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديقة خاصة مطبخ و تكييفات للبيع فى ايستاون

    Trust logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع شمال الشويفات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه فورى فى ماونتن فيو هايد بارك

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى الشوق شقة متشطبة بميفيدا للبيع

    East wing logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200متر لوكيشن مميز استلام فوري في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 215 متر بجاردن 288 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب ومفروش استلام فوري في تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ايستاون بافضل سعر وموقع مميز

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٨٬٠١٠ جنيه

    شقة في سولاي, مقدم 10%, قسط 10 سنوات

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب ومفروش استلام فوري في تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة للبيع في ديستريكت 5 - استلام 6 شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة أرضي بحديقة 195م بحري مفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة204م لوكيشن متميز دايركت علي حمام سباحة-ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة جاردن متشطبة تكيفات مطبخ-سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في سوديك ايستاون متشطبه بالتكييفات فورى

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة 3 غرف في لوكيشن مميز - اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار ميفيدا بأقل سعر بالتجمع وبقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زا سكوير دايركت فيو على اللاند سكيب

    The Broker EG logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جادرن ستندالون شقة في فيليت سوديك (متشطبة) على فيو

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك – مساحة كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع