شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 95

16,283 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع كورنر في VGK New Cairo – 185

    Aqarpedia For Resale logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشمل عضوية النادي - موقع مميز، عدادت جاهزه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٥٤٣ جنيه

    شقة في سولاي, موقع متميز, مقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشمل عضوية النادي - موقع مميز، جاهزة للسكن مرحلة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف ارضي بجاردن استلام فوري بمقدم 10% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – كلوب بارك | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل سعر استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بالم هيلز التجمع (PHNC) |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند تاج سيتي ليك فيو

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة - سعر مميز - موقع رائع بمرحلة كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%تقسيط ع8س استلم شقة 145م متشطبه لفترةمحدوده

    Bright logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سوديك فيليت تشطيب Flexi في موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% للكاش ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس

    Closer logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ازاد الترا مودرن اول سكن استلام فوري

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة في لوكيشن مميز كمبوند سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مميز

    Momentum logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع ماونتن فيو كلوب بارك جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطبة بفيو مفتوح في فيليت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع