شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 647

16,275 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 76متر باقل مقدم و اقساط

    Premier Property logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد ثلاث غرف باقل سعر

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١١٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع - سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160م بكمبوند أكاسا ميا– تقسيط حتى 9 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب ماونتن فيو أي ستي - سعر مغري

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمساحة ١٦٦م في زيد إيست طلالة بانورامية

    Remax Style logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع جاهزه للمعاينه داخل ستون بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 14سنه شقة 100م للبيع بقلب التجمع - ايفوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري بمقدم 4 مليون من ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع إيستاون سوديك استلام

    Property Hills  One logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع، جاهزة للسكن الفوري

    Amlak akareya logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة مكونة من 3 غرف نوم. بالكمبوند

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و افضل لوكيشن شقه 210متر Sodic eastown

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان - مدينة مصر 130م نصف تشطيب

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في villette sodic قلب جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايست تاون سوديك بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بجاردن متشطبة استلام فوري - باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو اورو ١٦٤م متشطبة مطبخ + تكييفات اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو الوحيد فيو لاجون في كليو

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ايست لوكيشن مميز 2 غرف

    Premises logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بتاج سيتي - كلوب سايد 80م

    Bond & Key logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تشطيب كامل 4 غرف في سوديك إيستاون .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين استلام فوري في الباتيو 7 la vista

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٤٤٬٤٤٤ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بتشطيب كامل – VGK

    We Comm logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا افينيوز ثلاث غرف بسعر مميز جدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٧٬١١٨ جنيه/متر مربع