شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 622

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٥٤٨ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176م ف قلب التجمع الخامس فيوvip

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م امام مطار القاهرة مباشرة للبيع ب 50% خصم

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ارضي/للبيع/ڤي چي كي/ سوبر لوكس/موقع مميز

    Home Destination logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | تقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ڤي چي كي/موقع مميز/نص مفروشة

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة للبيع بكمبوند سوديك ايستاون

    Al Maz Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبى استلام فوري موقع مميز اقساط في فيليت

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤١٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | بالتقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن ألترا سوبر لوكس للبيع خلف AUC في سيفورا

    Capital Lords Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 69م بمقدم 5% فقط

    Creative Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Capital Lords Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Capital Lords Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب بسوديك إيستاون التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    201م شقة للبيع باسكان الجامعة التجمع نصف تشطيب

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا بموقع مميز وسعر جيد في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة مطبخ تكيفات ريسيل اقل سعر فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في أيليت أمام كمبوند امورادا

    Al Maz Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع