شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 627

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري لقطه قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بجوار ميفيدا وهايد بارك ع الأوسطى

    Summit Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مكيفة للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم بكمبوند تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بالمطبخ والتكييفات

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م متشطبة بالكييفات استلام فورى تقسيط على 10

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري | قسط علي 10 سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات مطبخ فيو مفتوح بحري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات - موقع متميز - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - استلام فوري - ريسيل - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالفخامة والراحة في شقة 3 غرف جاهزة للسكن

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة أرضي بحديقة في ماونتن فيو استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للاستلام الفوري داخل تاج سيتي

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري | قسط علي 10 سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168م 3غرف بمقدم1,5Mف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري | أقل مقدم | قسط علي 10 سنوات

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م في تاج سيتي كلوب سايد بالتقسيط حتي 2030

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بالفرش! ريسيل فوري باقل سعر - على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع