شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 618

16,161 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس أرضي مرتفع بحري + فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى بفيو مميز و أقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة موقعها مميز ريسيل فوري ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكيفات بأقل مقدم و اقساط ع 14سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬١٤٠ جنيه

    اميز شقة فيو مباشر لاندسكيب اقل سعر ريسيل 152م

    Allocate Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سويك فيليت فيو فيلات استلام فوري .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز جداً للبيع فيو مفتوح

    Rakar Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع ريسيل استلام فوري في ذا سكوير

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه بتكملة اقساط بجوار ميفيدا

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقعها مميز ريسيل فوري اقل سعر ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 175م ألترا سوبر لوكس بالمطبخ -ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند أزاد القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م تشطيب كامل بمقدم 5% و اطول فترة سداد كليو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بمقدم500Kف تاج سيتي بجوار ميراج مول

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة برايم لوكيشن باقساط ع 8 سنين / لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٣٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155متر للبيع في كمبوند أكاسا – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 165 متر في مرحلة اللاجون

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في تاج سيتي 3غرف بجاردن 129م

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطه في مرحلة اللاجون

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 152 فيو لاندسكيب ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Beltone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب هايد بارك من ماونتن فيو

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه للبيع ريسيل / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع