شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 590

16,161 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ديانا هايتس امام هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه مفروش مودرن للبيع في ميفيدا بوليفارد

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع 140م استلام فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 225م بفيومميز عpoolمباشرة لفترةمحدوده

    Bright logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل-3غرف-استلام فوري-التجمع-متشطبه بالكامل

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن ف كمبوند سيفورا هايتس خلف ال Auc

    Shield - DR3 logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع166م ف تاج سيتي دايركت امام المطار قسط12Y

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل 3 غرف 300م² في Mivida بالتجمع

    CBE New Homes logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى الم هيلز- 140م- 3 غرف-بالتقسيط على 12 سنه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري ريسيل بسعر لقطه | ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع – ديستريكت فايف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى بالم هيلز بالتقسيط على 12سنه- لاند سكيب فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاند سكيب-فى بالم هيلز-بالتقسيط على 12 س

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لاند سكيب فيو فى بالم هيلز بالتقسيط على 12 سنه

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 215م متشطبه فيو مميز جداا-بأوفر مميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت استلام 2027 تشطيب كامل

    Premises logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٤٬١٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه متشطبه فيو لاندسكيب - امام الرحاب

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في كمبوند The Icon في قلب التجمع الخامس

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 160م للبيع ريسيل استلام فوري في سوديك

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ماونتن فيو أليڤا | مستقبل سيتي

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 216م في ماونتن فيو هايد با

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام الفوري برايم لوكيشن الباتيو اورو

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة خاصة بسعر مميز في ديستركت 5 ريسيل

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع