شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 525

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه ارضى بجاردن امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-للبيع ارخص شقة ارضي 128م بجاردن63م

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأميز لوكيشن علي التسعين مباشرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م بالتقسيط ع10سنوات ف قلب التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند ماونتن فيو هايد بارك استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انزل شوف شقتك متشطبة ف كمبوند كامل الخدمات بالتجمع

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.800.00مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUC قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف في فيليت سوديك اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر للمتر بقلب التجمع و تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مانتن فيو اي سيتي بجاردن 25م

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع استلام فوري ف قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فورى بسعر مميز في سوديك فيليت

    I-Zone logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ١ متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر للبيع بخصم 50% علي الكاش في تاج سيتي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة168م prime location ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-اقل سعر شقة لقطة 255م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو-للبيع شقة205م سبيشيال لوكيشن

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 166 متر للبيع بدون مقدم و اقساط علي 12 سنة

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٨٢ جنيه

    سيتي جيت سفاير-للبيع شقة متشطبة176م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City موقع استراتيجي في التجمع

    Key Point for real estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 168م فـ قلب التجمع بالتقسيط 6 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 700 الف وبالتقسيط على 8 سنين ف هايد بارك

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٥٩١ جنيه/متر مربع