شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 499

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٢٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 استلام فوري

    Smart Assets Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر 120م+جاردن70م بفيو جاردن موقع مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى سوان ليك بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 150م فيو جاردن السعرلفترة محدوده

    Bright logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –Taj City | Park Residents، التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 290م بروف استلام فوري متشطبة للبيع في سوان ليك

    Houseology logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 243م استلام فوري متشطب للبيع ف سوان ليك التجمع

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر لشقة استلام فوري متشطبة للبيع في سوان ليك

    Houseology logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 140م بفيو مميو (لفترةمحدوده )الان !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه للبيع فى الباتيو اورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الباتيو اورو بفيو حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا ف كمبوند ساكن وعايش بالفعل وبالتقسيط

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن اي فيلاا255م+جاردن80م استلام فوري !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بجوار الAUC مباشرة بالتجمع وبقسط 10 سنين

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٦٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اورجامي تاج سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ال باتيو اورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في التجمع الخامس كمبوند ذا ايكون، 10سنين تقسيط

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة في الشويفات – التجمع الخامس 278م

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٠٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ألترا سوبرلوكس مطبخ خشب تكيفات في ريسبشن وغرف

    Picky Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب للبيع بموقع مميز

    The Way logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل مقدم و تقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 185م بفيو ع اللاجون بأقل اوفر الان !

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع