شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 493

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط علي 10 سنين امتلك شقه بالتجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب 3نوم+ 2ليفينج بسعر مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٥٥٬٢١٤ جنيه

    شقة فندقية مكونة من غرفتي نوم كريسنت ووك

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند ذا أيكون

    Abrag Real Estate logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس226م متشطبه استلام فوري بكمبوند سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط على 12 سنه (شقه للبيع فى تاج سيتى التجمع)

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر قابل للتفاوض شقه بجاردن للبيع في الباتيو اورو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع تمر حنه التجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة فاخرة | SODIC إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبة بتكيفات بأقل سعر على 9 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار ميفيدا وبسعر لقطه بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 73م بجاردن 51م استلام فوري في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو لاجون | Patio Oro سعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 246م في تاج سيتي مرحلة شاليا دو رثالث

4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Experts Home logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقه غرفتين استلام فوري في تاچ سيتي

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع–كمبوند VGK–استلام فوري تشطيب كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب فى ليك فيو ريزيدنسز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بالتقسيط المريح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز متشطب على 9سنين-احجز الان

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا موقع مميزة جدا

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع