شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 491

16,058 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كلوب سايد – تاج سيتي | أوف بلان

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل في ليك فيو ريزدنس جاهزه للمعاينه

    4C Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقتك 3 غرف للبيع بسعر مميز-ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٤٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وبالمطبخ ف قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باميز مرحلة بالكمبوند اطلالة بحيرة اقساط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٨٥٬٩٠٠ جنيه

    شقه 209م امام الجامعه الامريكيه باقل سعر في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٤٠٠ جنيه

    لا تضيع الفرصة عاين شقتك الآن ع الطبيعة في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ 3غرف في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فيليت اقل من ماركت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزدنس التجمع الخامس استلام فوري

    Bond & Key logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في iCity – شقة بجاردن وتشطيب كامل

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كاش استلام فورى بتاج سيتي 2غرف و2حمام

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين تكملة اقساط سوديك فيليتVResidence

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان 180متر بالمطبخ والتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك دور متكرر فTAJCITYقسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالتقسيط ع10 سنين في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلم فورى و فيو مفتوح و دور متكرر

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م للبيع متشطبه في بالم هيلز مقدم 650,000

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس - ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بالتجمع الخامس ستون ريزدنس

    Bond & Key logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع