شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 489

16,161 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة | ديستريكت 5

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة للسكن-بحري فيو جاردن -نصف تشطيب-استلام2028

    Selective logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دقايق من الـ 90 بقسط10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اوبن فيو متشطبه استلام فوري في ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٨٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م بحديقة للبيع – ازاد ڤيوز التجمع الخامس

    Good Deals logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة للسكن-بحري فيو جاردن -نصف تشطيب-استلام2029

    Selective logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا بلو فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مميزة | ديستريكت 5 | Marakez

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بسعر لقطة فيولاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام 6 شهور فى التجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي لاجون بارك

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في بوليفاردميفيدا ع شارع البحيره

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبه موقع مميز جدا باقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن متشطبه 5%مقدم قسط ع12سنه بالتجمع

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة بدفعة أولى مميزة في تاج سيتي

    Experts Home logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع شقة بالمطبخ و التكييفات - الأقل سعراً في السوق

    New Capital Home. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 75م بأقل سعر بالتجمع الخامس بأقساط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 165م متشطبه استلام فوري بفيو clubالان

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع