شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 487

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه عمليه, موقع مميز, فيو خطير واستلم فوري

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو لاند سكيب و دور متكرر

    ERE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بجوار هايد بارك بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه في كومبوند تاج سلطان بتاج سيتي

    ERE logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل داخل كمبوند stone residence سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع غرفتين بفيو مميز

    ERE logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع وفيو مميز جاهزة للسكن استلام فوري

    ERE logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش وأجهزةكهربائيةبكمبوندمتكامل

    Picky Properties logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة اقل سعر لشقة 250م للبيع فيو مفتوح لاندسكيب

    ERE logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في نيو كايرو-اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلات تمر حنه التجمع الخامس 280م

    Impact Investments logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف متشطبة في تاج سيتي جاهزة للسكن

    ERE logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م متشطبه بالمطبخ وجاكوزي وفيو بحيره و حديقه

    ERE logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة كبيرة 3 غرف مقدم 545 ألف أوكاش6.550.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٦٬٩٠٣ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب استلام فوري بمقدم10% قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر دور خامس تطل على اللاندسكيب فى ليك فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 250م+حديقة للبيع بكمبوند جاردن هايتس

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير صبور التجمع الخامس موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    ام سكوير جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع