شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 486

16,058 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بتشطيب فاخر في District 5 التجمع الخامس

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 135م+جاردن30م متشطبه بلتكييفات فيومميز !

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل موقع بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز بتقسيط 7 سنين استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس مفروشة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع الخامس، شقه 170

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 50% بإطلالة ساحرة فيو جاردن

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالجولدن سكوير بأقساط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك اخر شقه3غرف فTAJ CITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري بافضل سعر في كمبوند ستون

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة: 67 متر + حديقة 35 متر الموقع: Taj City

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو على لاندسكيب في كمبوند ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف+نانى استلام فورى امام الجامعة الامريكية

    The Way logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة ريسيل مع حسن علام في سوان ليك

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بجوار الجامعة الامريكية-مقدم 506k

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع