شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 428

16,058 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع Arabella Plaza في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اقل من سعر السوق استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز - لوكيشن مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 250م تشطيب مودرن للبيع ف ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر أستلام فوري بالتجمع بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وإجمالي شقة بحرى في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٧٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه باقل سعر في قلب التجمع علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ استلام شهرين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري برايم لوكيشن بجوار هايد بارك+قسط5س

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بجاردن لقطه بالقرب من هايد بارك بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى وسعر إجمالي لشقة ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة -كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في قلب التجمع باقل سعر علي الجولف

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة فيلات وخصوصية تامة وهدوء راقي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ، نموذج مميز ، ارضي بجنينة فى شاليا

    Remax 360 logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة فى الدور 130 متر فيو مميز جدا دور ثانى

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2غرف الان باطلاله ع حمام سباحه بالتقسيط.

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٤٣٦ جنيه/متر مربع