شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 419

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل استلام فوري شقه بديستركت 5 باقساط .

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ديستركت ٥ شقة ارضى بحديقة اقرب استلام

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ديستركت ٥ شقة ارضى بحديقة تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجنينة متشطبه واستلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ارضي بجاردن للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه للبيع بديستركت 5 للبيع بمقدم 10% .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقه بازاد نيو كايرو بمقدم 10% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٧٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر -برايم لوكيشين فيو كلاب- فوري

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام قريب شقه بازاد نيو كايرو بمقدم 10% .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط للبيع في فيليت بفيو مميز

    Fortune Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعاينه باقل سعر برايم لوكيشين-بول فيو

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر -برايم لوكيشين فيو كلاب- فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بفيو مميز جداً مفتوح علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تشطيب مودرن للبيع ف ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٢٤٬٨١٦ جنيه

    استلام فوري ارضي بحديقه واقساط حتي 2029 سعر مغري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه للبيع بازاد نيو كايرو واقساط علي5س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع مع اقساط في ليك فيو 2

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز جدا و دوبل فيو بأفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند بروميناد

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقه للبيع بديستركت 5 علي 7سنين .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٤٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ باقل سعر في ذا سكوير

    Nile Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع