شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 409

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس | علي فيو

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بالجولدن سكوير بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 100الف فقط بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شقه متشطبه -ماونتن فيو open view

    4C Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بـ حمام سباحه للبيع في ليك فيو 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجنينة - حمام سباحه - ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.700.00 بالقرب من AUC مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 100الف بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3نوم بحديقة للبيع كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بمقدم 100 الف وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع بسعر مغري جدا ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه جاهزة للسكن بالتقسيط فى التجمع

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه جاهزة للسكن بالتقسيط فى التجمع

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موردن 210م بيع في ازاد كمبوند

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تاج سلطان

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م بحديقة للبيع في كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن في الجولدن سكوير بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك في رابع مشاريعنا بالتجمع باقل مقدم

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سيتي جيت ديار القطرية تشطيب كامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الباتيو اورو 164م ,موقع متميز

    Smart Move logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في سولانا ايست شقة 3 غرف نوم بمقدم 5% وتقسيط طويل

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٥١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100 الف بالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للبيع بسعر مميز وباطلاله مميزه في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع