شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 347

16,058 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م استلام فوري بأقل سعر ف الماركت ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٧٢٬٦٤٠ جنيه

    شقة أرضى متشطبة بالتقسيط على ١٠ سنوات فى ميست

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن 185م للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٤٠٪ بموقع مميز؜ فى ميست - إم سكويرد

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف ارضي بجاردن بمساحه كبيره مع حمام سباحه

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل استلام 2026 - ماونتن فيو 1.1

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٢٠٩ جنيه

    ادفع ٦٪؜ مقدم بدون اى اقساط لمدة سنة لشقة فى ميست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم ٤٠٪؜ متشطبة بالكامل فى مسيت - إم سكويرد

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه - فيو مميز - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم واطول فتره سداد فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 140م تشطيب كامل كورنر عاللاند سكيب - ازاد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٤٠٪؜ شقة متشطبة بموقع مميز فى القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى مميزة بحديقة 290 متر تشطيب الترا لوكس

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع فى ليك ڤيو ٢ مقدم و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٢٧٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية راقية متشطبة بالكامل بالتقسيط فى ميست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل توتال استلام فورى متشطبة بالكامل

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٧٨٥ جنيه

    فرصة شقة بالتقسيط على 10 سنوات فى ميست - إم سكويرد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٤٣٬٥٩٠ جنيه

    شقه متشطبه بأنظمة سداد حتى 10 سنوات من إم سكويرد

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع الخامس واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر شقة بجاردن في كمبوند بالم هيلز ومتشطبة

    views investment logo image

5

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٧٦٬٩٧٩ جنيه

    فرصة للاستثمار ادفع ٦٪؜ مقدم واشترى شقة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع