شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 351

16,058 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام ٢٠٢٦ علي اللاجون في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهيه شقه ارضي ٣ نوم بحمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مباشرة لاجون 128 متر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٨٨٬٩٠٠ جنيه

    فرصة لامتلك كواترو فيلا145م+جاردن118م بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز فى الجولدن سكوير بخصم ٤٠٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فى موقع متميز ازاد

    Do estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بجاردن بحرى فورى للبيع فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه مع تكيف مركزي في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف للبيع فى موقع مميز واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ 3نوم للبيع كمبوند الباتيو اورو التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع 115م قبل زيادة الاسعار فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع فى الباتيو اورو فيو مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة في تاج سيتي مرحلة كلوب سايد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 140م برايم لوكشين في ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف + حديقه جاهز للاستلام باقل من سعر السوق

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على المناظر الطبيعية فى الباتيو اورو

    Do estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٢٠٩ جنيه

    اشترى شقة متشطبة بالجولدن سكوير تقسيط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل وفتره سداد تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٥ غرف بموقع متميز جدا و بسعر حصرى

    Premises logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالم هيلز التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٧٢٬٦٤٠ جنيه

    ادفع ٦٪؜ مقدم فى الجولدن سكوير وأقساط حتى ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٠١ جنيه/متر مربع