شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 325

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقة استلام فوري متشطبة امام الرحاب و AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠١٬٢٣٠ جنيه

    للبيع شقه جاردن في بالم هيلز نيو كايرو ,136متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فى التجمع الخامس على طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس فيو مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بسعر لقطه مع مراكز بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اللاجون

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلام فوري ١٦٠م قسط ربع سنوي ٤٦٣الف، كاش ٩ مليون

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Sodic Villette – سكاي كوندوز 184متر

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م double view بخصم مليون للكاش

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.3مليون استلم فورا شقه متشطبه بجوارAUC+فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للتسليم و مطلة علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه190م للبيع متشطبه في تاج سيتي لوكيشن مميز

    ERE logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 175م | Stone Park | بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بأقل سعر في الماركت موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقة2غرف في قلب التجمع ال5 بحري صريح

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفه للبيع في تاج سيتي 176م 3غرف و 4حمام

    ERE logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بكمبوند ستون ريزدنس فيو مميز جدا.

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ريزيدنس-شقة219م متشطبة موقع مميز ايرس

    YaKan Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٧٦ جنيه/متر مربع