شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 266

16,199 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة استثمارية لا تُعوض في قلب بام هيلز!

    The Homies logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بجوار هايد بارك بمقدم10%بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره مفروشة للبيع في كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقه في احد افضل المشاريع في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م | استلام فوري | VGK | مطبخ وتكيفات.

    The Homies logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ومجهزة بمكيفات هواء - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بجانب الجامعة الامريكيه في ازاد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند آزاد، القاهرة الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشين باقل سعر مدفوع صيانه متشطبه

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس | علي فيو

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق - قابل للتفاوض - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو واجهتين على LAndscape مقدم 535 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتكيفات للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 7,276,000 و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ايستاون - استلام فوري بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٩٩٬٩٥٢ جنيه

    مسبح خاص - إطلالة على البحيرة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس فاخر بإطلاله مائيه استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع التجمع الخامس | سوديك إيستاون

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع