شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 211

16,283 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في كمبوند الفداء بالتجمع متاحة بالعفش

    Chances Real Estate logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة امام AUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري ف التجمع الخامس بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬١٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري لاجون فيو بالتقسيط في ماونتن فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة راقيه 3 غرف متاحه للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع عقد قديم – كلوب سايد | تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة راقيه متاحه للبيع داخل كمبوند ليك فيو ريزيدنس2

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 400الف شقة متشطبة فوري بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لبيع ف بلو فيوز ميفيدا-السعر لقطه لسرعه

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس |الباتيو أورو لافيستا |ريسيل 171م

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرخص سعر وبلوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    متصدر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتاج سلطان القديمه ومعاها باكيه جراج دور متكرر

    ERE logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل سعر استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي – Zone T | موقع مميز

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اكبر مساحة شقه متشطبة للبيع في ازاد

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه جاهزه للسكن بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٩٥٬٣٢٥ جنيه

    شقة مميزه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بمساحة مميزة

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع