شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 208

16,283 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز في مونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208 م للبيع في إيستاون بجاردن فيو مميز

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو, شقة متشطبة تشطيب حديث بالفرش, فيو مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه للبيع في ايست تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 191 متر بحري في سوديك ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقه سكاى تشطيب 80% لوكيشن مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٧٩٬١٧٥ جنيه

    شقة للبيع في مجمع ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 136م لوكيشن مميز متشطبه في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه اوسع لاندسكيب فيو بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فيليت | موقع مميز | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري 3 غرف نوم-في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة لوكيشن مميز جدا في ميفيدا غرفتين نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت - سوديك V ريزيدنس 194 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل من سعر السوق بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو على الحديقة في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 165م لوكيشن مميز في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سكاي كوندو – سوديك فيليت 184

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 209متر لوكيشن مميز في ديستريكت 5

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع متميز للبيع في فيليت - في ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش بالكامل تشطيب سوبر لوكس– ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق جاهزة للاستلام في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 144م باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م لوكيشن مميز في ليك فيو ريزيدنس ١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع