شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 206

16,283 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 متر متشطبة فى زد إيست, التجمع الخامس

    TREX logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ريسيل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 850 الف كمباوند مايان

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠ م للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Remax Style logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واطلالة مميزة شقة 145 متر بجاردن خاصة

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر - موقع مميز اطلالة علي مساحة خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141 متر كورنر فيو لاند سكيب من الجانب والخلف

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٤٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة 145 متر اطلاله مفتوحة استلام فوري

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 متر بحديقة 198متر مميزة تشطيب كامل بالفرش

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجديقة خاصة - سعر لقطة - بحري - كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في إيستاون - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف دايركتت لاجون فيو علي اكبر فيو

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دبل فيو للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقتين من ارابيلا بلازا

    Fam Egypt logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Mivida – القاهرة الجديدة مفروشة بالكامل

    Element Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأحسن سعر استلم بكره بيع فوري الحق كلمنا!

    Housey logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع