شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 204

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 3غرف برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيو علي مساحات خضراء جاهزة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 متر 2 غرفة نوم في ماونتن فيو هايد بارك

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن_سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة متشطبة في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م بغرفة مربية وأقساط حتى 2030

    Next Door Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية والمسطحات المائية

    Do estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 144م بيع كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات في ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٨٧٩٬٦٥٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 2 - سعر مميز وتقسيط طويل

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري استلام فوري في سيفورا هايتس

    Next Door Consultancy logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات رائعة وإطلالة مفتوحة في إيستاون

    Do estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى فى موقع مميز جدا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا دور ارضى بحديقة فى ماونتن فيو اى سيتى

    Do estate logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 238م متشطبه للبيع في ميفيدا علي السنترال بارك

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 153م استلام فوري بفيو مميز الان

    متصدر

    Bright logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى تطل على المسطحات المائية في باتيو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على مناظر طبيعية فى باتيو أورو 168 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحه مميزه متاحه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/تريو جاردنز/مفروشة بالكامل/لوكيشن مميز

    Home Destination logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 فيو رائع جدا

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم قريب بالتقسيط حتى عام 2029 في باتيو أورو

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بتشطيب مميز للبيع في ايستاون-فيو ع جاردن

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع