شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 172

16,283 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 م متشطبة-موقع مميز و استلام فورى -ليك فيو1

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه ف اورو موقع ممير ع حمام السباحه ------

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر على المناظر الطبيعية وحمام السباحة للبيع

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومميز للبيع فوري ف باتيو اورو التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبه في VGK باقل سعر بالماركت

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ي ديستريكت 5 – موقع مميز وجاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مباشرة على البحيرة في ليك فيو ريزيدنس

    Do estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب - تاج سلطان بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م استلام فوري بافضل سعر في سراي

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة للبيع في كمبوند باتيو اورو بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الفوري شقة بجاردن 4 غرف شامل عضوية النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ليك فيو تشطيب فاخر بالتكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري شامله 2 جراج - ديستريكت 5

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٤٦٬٦٣٠ جنيه

    شقة لوفت للبيع في منطقة ديستريكت 5

    Massar logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٩١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك مطل على الحدائق و مرحلة أوريغامي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري واجهـة بحري - Trible View - Semi Finish

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة متشطبة 3غرف استلام فورى -ديستريكت5

    East wing logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة – موقع مميز

    Beltone logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع استلام فوري بأقساط شامل الصيانة

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا لوكس استلام فوري في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنهاوس ف اورو موقع مميز بحري

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬١١١٬٦٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتقسيط حتى 2031 فى سيتي جيت

    Do estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف بماونتن فيو اى سيتى-استلام فورى

    East wing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع