شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 169

16,283 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬١٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل استلام فوري في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدوده للبيع مع خصم 38% في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٦٬٢٥٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ولاجون مباشر في كليو بالم هيلز

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كليو بالم هيلز بإطلالة لاجون

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل مباشرة على البحيرة وواجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو رائع استلام 2026 بأقساط ديستريكت 5

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع باقل سعر وخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى على النادى مباشره بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع متميز في بالم هيلز بافضل سعر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل في موقع متميز -ذا كرست القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في قلب التجمع دقائق الــ A U C

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فندقي اسكان الجامعه الامريكيه

    EG.Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اطلالة على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، زاوية، على البحيرة الواسعة

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر بجاردن خاصة 110متر فيو مميز تشطيب كامل

    MD Signature logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو مباشر لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاجون مباشرة للبيع في كليو بالم هيلز

    Premier Property logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع