شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 177

16,283 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بماونتن فيو اي سيتي بافضل سعر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة خلابة وبأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 145م باقل سعر متشطب بالتكيف 3غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مطبخ وتكيفات 191 م لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون-شقة195م بجاردن135م متشطبة بالتكيفات

    YaKan Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215 متر موقع مميز دبل فيو متشطبة جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي في Citygate التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189 متر تشطيب كامل بالتكيفات استلام فوري

    MD Signature logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٣٥١٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ب تاچ سيتي دبل فيو عاللاندسكيب والليك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه161متر في زد التجمع ڤيو الياسمين استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 140م بحري بفيو landscape بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م باتجاه بحري و بفيو تحفة بمقدم 3,4 م

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في VGK فيو ليك متشطبة الترا

    Homy Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في ميفيدا جاردنز اعمار تقسيط 6 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية، 3 غرف نوم + غرفة معيشة / 205 متر

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٥٠م بجاردن١٠٠م متشطبة للبيع فيو مميز بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف فيو الفيلات والنادي متشطبة بالتكييفات في تريو

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ١٢١م بجاردن ٥٢م بحري فيو لاندسكيب وليك

    متصدر

    ERE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ومتشطب؟ شقه ١٢١م تشطيب مميز وفيو مفتوح

    ERE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ذا سكوير - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ألترا سوبر لوكس استلام فوري - باتيو اورو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس168م فيو ع الفيلات ف تاج سيتي قسط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع