شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 103

16,283 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر كورنر استلام فوري لوكيشن مميز

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف ماونتن فيو هايد بارك فوري متشطبة بالمطبخ

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة+تكيف+مطبخ فى ليك فيو التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في تاج سيتى استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦١٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عالميه للبيع بسعر محروق متشطبه بالتكييفات

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بمطبخ وتكييفات

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة بالفرش فى ليك فيو التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128 م بجاردن للبيع استلام فوري -Lake View

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى 4غرف ماونتن فيو هايد بارك تجمع خامس

    Compound Hekaya logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط متشطب ببالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن كبيرة للبيع في District 5 – التجمع

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في Lagoon Park | ماونتن فيو آي سيتي

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبه بالكامل في تاج سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه كريكس شقه ٢٢٥ متر فيو مميز علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٥٦٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بأقساط حتى 2030 في District 5

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة متشطبة+تكيف والمطبخ فى ليك فيو تجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م ارضي كورنر+حديقة ١٩٢م سوبر لوكس بأقل سعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز |مفروشه وبالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش متشطبة الترا سوبر لوكس 150 متر

    Property Hills  One logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ليك بارك | جاهز للاستلام | تقسيط

    Next Door Consultancy logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر بجاردن 75 متر متشطبة بالكامل

    MD Signature logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو بمقدم مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع