شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 108

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو لاندسكيب في ايستاون

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلالة خضراء 210 متر 3 غرف نوم نصف تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في جايد فيو وموقع مميز

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٢١٬٩٠٤ جنيه

    ارضي بجاردن بمقدم 5,3 مليون في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر في ديستريكت 5

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٤٬٢٥٠ جنيه

    امتلك شقتك في AZAD استلام فوري

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى متشطب بالكامل موقع مميز دور أول

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون فيو وموقع مميز

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٢٢٠ م التجمع الخامس، نصف تشطيب استلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٤٥م استلام فوري متشطبة سعر لن يتكرر

    Byout Misr Property Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مقدم واقساط ديستريكت 5 استلام السنه

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب في بالم هيلز بارك فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف بجايد بافضل سعر وموقع مميز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 فيو لاندسكيب و The Club

3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى متشطب بالكامل موقع مميز دور تاني

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه امام الرحاب مباشرة قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في زيد إيست بـ7 مليون فقط!

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فيو مفتو لاند سكيب فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميز في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 م بجاردن في جايد متشطبه

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع