عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 29

8,741 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع اماريتس هايتس

    Eastmark logo image

    إمارتس هايتس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي الاجون ديركت في مار باي متشطب بالكامل

    Property  Hills. logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا-الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • جايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جايا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٦٦٬٤٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة على حمام السباحة مباشرة ب جايا -2غرفة

    East wing logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    "فرصة استثمارية لا تُعوض في هاسيندا باي | كابينة

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٢٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رسييل_للبيع اقل سعر شاليه2نوم ارضي بجاردن فيو pool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جولف بورتو مارينا - الساحل الشمالي

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحيرة موقع مميز في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة نادرة للبيع في هاسيندا باي |صف أول لاجون

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٢٦٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود شاليه مطل للبحر 5% مقدم قسط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل للبحر مرحلة جديدة 5% مقدم قسط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مطل للاجون 5% مقدم قسط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش شاليه للبيع (سي شور) 100 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل -راس الحكمة-10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين+ روف في اراس الحكمة-استلام فوري متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع ريسيل راس الحكمة ماونتن

    clear scope logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه | 92 متر | تشطيب كامل في ماونتن فيو

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٩٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٥٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون مباشرة | إعادة بيع | مصيف |

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 10% مقدم فيو بحر ولاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري 10% مقدم متشطب فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر مباشر في أمواج بمقدم 1.17مليون+اقساط

    Property Hills... logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي اللاجون بمقدم 5% في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع