عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 31

8,741 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطلاله علي البحر متشطب بجوار الماظه

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 129م متشطب مودرن فيو ع البحر مقدم5%قسط

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    “YOUD رأس الحكمة… صيف بطعم

    plan-B logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرف علي فيو لاجونز في رأس الحكمه باقل مقدم

    Property Group logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز متشطب في لافيستا راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه للبيع في راس الحكمة تقسيط 7 سنين

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٨٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي فيردي فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٣٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في هاسيندا ويست | تقسيط حتى 2027

    Next Door Consultancy logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 26 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 110m للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل غرفتين 145م بمقدم 5% باطول قسط

    Tradmark Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م الان بموقع مميز وتشطيب رائع

    Creative Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 110m للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بفيو مفتوح للبيع بأقساط, مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شاليه مفروش فرش راقي بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 10% في موقع مميز بالتقسيط لاطول فتره

    Tradmark Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٤٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90م + 50م روف الساحل الشمالي - Q North

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شاليه بجاردن بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بحديقة للبيع فى دى باى , الساحل الشمالى

    TREX logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تشطيب سوبر لوكس اقل مقدم

    Remax Professional. logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع