عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 32

8,741 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في راس الحكمة علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٦٤٬١٧١ جنيه

    شاليه ريسيل مميز متشطب+تكييفات بقلب سيدى عبدالرحمن

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في دايركشن وايت بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المصيف الساحل الشمالي | رأس الحكمة

    Flag square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | مرسى باغوش أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 600 الف في مارسيليا5 استلام فوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري و متشطب بأقل مقدم في NaiaBay رأس الحكمة

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مرسى باغوش – المرحلة الأولى

    Flag square Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل في Address Golf

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 5 سنوات استلام خلال 6 شهور سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسال للبيع هاسيندا باى موقع مميز بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    لوفت مميز متشطب بالكامل بالتكييفات سعر مغري

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٧٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع بمقدم 350الف فقط واقساط 10س-يود

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر تشطيب كامل إطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (شورز - العلمين) 89 م - فيو حمام سباحة

    RE/MAX Avalon logo image

    شورز الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة بإطلالة مفتوحة على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٦٬٦٤٠ جنيه

    باقل مقدم شاليه فى سولت إطلالة على البحر والبحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بأقل مقدم متشطبة في قلب سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ريسال فى هاسيندا باى اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في جايا رأس الحكمة – شاليه مشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل شاليه جولف فيو في هاسيندا باى

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب استلام فوري برأس الحكمة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع