عقارات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 30

8,774 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 5% مقدم علي 9 سنين من @سوديك تشطيب كامل فوري

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٥٢٬٢٣٠ جنيه

    شاليه دوبل فيو مقدم واقساط استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين باطلالة على البحر بأقل سعر@رملة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين باطلالة على البحر بأقل سعر@رملة

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني متشطب يطل ع البحر تكملة أقساط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت متشطب للبيع فوكا باي – برايم لوكيشن

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون والبحر تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Hacienda Bay كود الوحده : SA01064

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 113 م للبيع مشروع سيلفر ساندس الساحل الشمالي

    Eureka Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (مارسيليا بيتش 5 - رأس الحكمة) 95 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على لاجون مباشرة بالتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في مارينا مراسي ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب660الف مقدم وقسط10سنوات شاليه مفروش امام مراسي

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول ع البحر مفروش بالكامل ف الساحل

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠١٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ريسيل بماونتن فيوراس الحكمة

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٧٦٬١٠٥ جنيه

    شالية تشطيب كامل للبيع بأقل مقدم في هاسيندا ووترز

    Key Point for real estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٢٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أمواج - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع امواج

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت غرفتين للبيع بأفضل سعر في جون سوديك

    Real Vision logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سي شور \ كود الوحده : SA01062

    Dk REAL ESTATE logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالمطبخ والاجهزة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات للبيع باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي - الساحل الشمالي) 90 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جونيور تشطيب كامل في هاسيندا ويست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع